Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?


Araçlarımızın başına gelen her kaza bizim için ekstra ekonomik bir yüktür ve hiçbir harcama planımızda yoktur. Doğal olarak bu sürpriz gideri minimum fiyat ve maksimum performans ile gidermek isteriz. Boyasız göçük düzeltme fiyat için en doğru yerdesiniz. Fiyat, performans, hız ve güvenilirlik ile özdeşleşen Mikail Ustayı arayarak en uygun boyasız göçük düzeltme fiyatını alabilirsiniz. Fiyat almak için Whatsapp'tan iletişime geçerek aracın hasarlı bölgesinin birkaç adet fotoğrafını gönderiniz.

Park halinde olabilecek çarpma gibi olaylardan dolayı oluşacak büyük göçük hasarları haricinde dolu yağışı nedeniyle oluşan onlarca küçük göçüklerin düzeltilmesi için Dolu Hasarı Onarımı Düzeltme sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.  Fiyat almak için aynı WhatsApp telefon numaramız aracınızın fotoğraflarını iletebilirsiniz.

Boyasız Göçük Düzeltme Avrupa Yakası

Konusunda yıllarca tecrübeli ekip ve teknik kadromuz ile Boyasız göçük düzeltme hizmetini İstanbul Avrupa yakasında en üst kalitede sunmaya devam ediyoruz. Boyasız göçük giderme İstanbul içerisinde bir çok usta tarafından yapılmaktadır.
Orijinaline %100'e kadar yakın bir onarım talep ediyorsanız en iyi ustayı bulmanız İstanbul gibi bir metropolde çok zor olabilir. Ama en yüksek kalite ve en uygun fiyatları Car Estetik'te Mikail ustada bulabilirsiniz. Hemen arayın, aracınızın fotoğraflarını gönderin, size acil dönüş yapalım!
*Hangi Semtlerde Hizmet Veriyoruz: Arnavutköy    Avcılar    Bağcılar    Bahçelievler    Bakırköy    Başakşehir    Bayrampaşa    Beşiktaş    Beylikdüzü    Beyoğlu    Büyükçekmece    Çatalca    Esenler    Esenyurt    Eyüp    Fatih    Gaziosmanpaşa    Güngören    Kağıthane    Küçükçekmece    Sarıyer    Silivri    Sultangazi    Şişli    Zeytinburnu

PDR Göçük Düzeltme Nedir?

PDR işlemi özel bir pense ile yapılır. Otomobil, minibüs ve benzeri tüm araçların kaportalarında meydana gelen küçük ve orta ölçekli göçükleri boyaya gerek kalmadan ortadan kaldırmak için kullanılan bir tekniktir. Orta ve küçük ölçeklerdeki farklı büyüklüklerde göçük problemleri için PDR düzeltme setinde bulunan farklı başlıklar kullanılarak hasar olan bölgenin eski haline dönmesi tecrübeli Car Estetik ustaları ile kolayca sağlanır. Temel olarak çektirme yöntemi ile çalışılır. Taş göçükleri ve dolu göçükleri için kolayca uygulanabilir. Bu onarım sistemi büyük ve derin göçükler için uygun değildir.

Bu site OZY Bilgisayar Gelişmiş Web Tasarım sistemleri ile hazırlanmıştır.